www.pomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:23 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:127 | Ogłoszeń:2088

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie
 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pałac, Zegrze Pomorskie, Gmina świeszyno, Okolice Koszalina, Na Sprzedaż, 22 106 190 Zł

Pałac, Zegrze Pomorskie, Gmina świeszyno, Okolice Koszalina, Na Sprzedaż, 22 106 190 Zł


 PDF
Telefon: 607385481

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pałac
   Zegrze Pomorskie
   Gmina świeszyno
   Okolice Koszalina
   Na Sprzedaż
   22 106 190 ZłMiasto/a:
 Poza województwem pomorskim
Zegrze Pomorskie, Gospodarstwo Rolne, na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usytuowana w centrum wsi w odległości 20 km od KOSZALINA, stanowiąca GOSPODARSTWO ROLNE wraz z PAŁACEM I z przylegającym PARKIEM DWORSKIM.
Cena: 22.106.190,-PLN

zapraszamy do zapoznania się z filmem:

https://youtu.be/u9CUnQVJlAk

Na nieruchomości znajduje się:

BUDYNEK PAŁACOWY z 1927 roku o powierzchni użytkowej 605 m kw. Budynek w zabudowie wolnostojącej, I piętrowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, o zwartej bryle, wybudowany w technologii tradycyjnej.

PARK DWORSKI z drugiej połowy XVIII wieku pierwotnie miał charakter ogrodu francuskiego. 100 lat później właściciele przebudowali park wzorując się na założeniach angielskich. Z tego okresu pochodzą grupy kasztanowców zwyczajnych, klonów oraz pojedyncze okazy jesionu wyniosłego i modrzewia europejskiego.

BUDYNEK MAGAZYNOWY (DAWNY SPICHLERZ) o powierzchni użytkowej 920 m kw., czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, z przejazdem komunikacyjnym na poziomie parteru.

BUDYNEK MAGAZYNOWY o powierzchni użytkowej 210 m kw., parterowy, bez poddasza użytkowego , częściowo podpiwniczony. Obiekt o zwartej bryle wybudowany w technologii mieszanej szkieletowo- murowanej, konstrukcji drewnianej słupowo- kratownicowej. Dach drewniany dwupołaciowy, pokryty blachą stalową.

SEGMENTY GOSPODARCZE o powierzchni 81,4 m kw. budynki parterowe, bez poddasza użytkowego, niepodpiwniczone. Obiekty wybudowane w technologii tradycyjnej murowanej.

BUDYNEK GOSPODARCZY o powierzchni użytkowej 86,5 m kw., parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z dobudowanym segmentem. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej , ściany murowane z cegły. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną.

BUDYNEK GOSPODARCZY o powierzchni użytkowej 448,2 m kw., jednopiętrowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. 

BUDYNEK GOSPODARCZY o powierzchni użytkowej 1006,7 m kw., niepodpiwniczony, wybudowany w konstrukcji mieszanej szkieletowo- murowanej. Obiekt składa się z 3 przylegających do siebie segmentów.


BUDYNEK GOSPODARCZY o powierzchni użytkowej 401,5 m kw., parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. 

BUDYNEK OBORY o powierzchni użytkowej 221,1 m kw parterowy niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z niewielkim segmentem gospodarczym. 

BUDYNEK GARAŻOWY o powierzchni użytkowej 20,8 m kw. 

BUDYNEK GOSPODARCZY- STAJNIA o powierzchni użytkowej 272,8 m kw. niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym.

2 BUDYNKI WAGOWE o łącznej powierzchni użytkowej 31,7 m kw.

GORZELNIA 3-kondygnacyjna o powierzchni użytkowej 1063,9 m kw. 

3 BUDYNKI MAGAZYNOWE o łącznej powierzchni użytkowej 1513,9 m kw.

BUDYNEK STACJI PALIW o powierzchni użytkowej 41 m kw.Pałac, Zegrze Pomorskie, Gmina świeszyno, Okolice Koszalina, Na Sprzedaż, 22 106 190 Zł
Pałac, Zegrze Pomorskie, Gmina świeszyno, Okolice Koszalina, Na Sprzedaż, 22 106 190 Zł
 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 pomorskatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.